Wybielanie zębów

Dla zdrowego i pięknego wyglądu zębów najważniejsze jest dbanie o nie na co dzień. Dzięki skrupulatnej higienie wszelkie nowo powstałe osady i płytka bakteryjna są od razu usuwane.

Jednak przez lata spożywania kolorowych pokarmów, picia kawy, herbaty czy palenia tytoniu, zęby zaczynają ciemnieć. Regularne mycie może usunąć część przebarwień, lecz te które spenetrowały głęboko w strukturę zęba są praktycznie niemożliwe do usunięcia przy użyciu szczoteczki i pasty. Można temu zaradzić stosując wybielenie zębów. Profesjonalne wybielanie polega na wyzwoleniu prostych kontrolowanych procesów chemicznych w obrębie przebarwień, które wniknęły w strukturę zębów. Nasze zęby na skutek starzenia się i „złego traktowania” zbierają w swoje mikropory związki organiczne z kawy, herbaty, wina, coli, czerwonych i pomarańczowych soków itd. Działanie preparatami wybielającymi powoduje rozłożenie skomplikowanych związków organicznych na CO2 i H2O. A kolor zębów staje się biały. W ogromnej przewadze przypadków zęby można wybielać. Najlepszymi kandydatami do wybielania zębów są pacjenci z naturalnie ciemnymi zębami, z przebarwieniami od kawy, mocnej herbaty, papierosów lub zmianami pochodzenia genetycznego.

LASEROWE

NAKŁADKOWE

LAMPĄ BEYOND

Wybielanie zębów lampą Beyond

Wybielanie zębów lampą Beyond to jedna z najnowocześniejszych metod, jakie oferuje nam stomatologia estetyczna. Szybko wybiela zęby, usuwa przebarwienia, które znajdują się w głębi struktury zęba.

Wybielanie zębów lampą Beyond to prosty zabieg stomatologiczny.

Metoda Beyond opiera się na wykorzystaniu specjalnych żeli, które nakłada się trzykrotnie na zęby, a następnie na podświetleniu ich zimnym światłem lampy Beyond.