Dr Katarzyna Zatorska-Jasińska

ORTODONCJA

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 2005 roku.
Od 2010 roku odbyłam szereg szkoleń z zakresu Ortodoncji. Miałam przyjemność zgłębiać wiedzę ortodontyczną w cyklu praktycznych szkoleń Prof. Suareza Quintanilla i odwiedzić jego Klinikę Ortodontyczną w Santiago De Compostella w Hiszpanii.

Ukończyłam 2,5 letnie Podyplomowe Studia z zakresu Klinicznej Ortodoncji Zaawansowanej na Uniwersytecie Medycznym we Włoszech (Master II Livello in Ortognatodonzia Clinica Avanzata), roczne Curriculum wiedeńskiej szkoły VieSID (Vienna School of Interdisciplinary Dentistry), a także Studia Podyplomowe z zakresu Prawa Medycznego.

Zdobyta wiedza ortodontyczna w kraju oraz poza jego granicami pozwala mi na profesjonalne zaplanowanie leczenia ortodontycznego u pacjentów rosnących oraz u dorosłych, stosując przy tym aparaty czynnościowe (ruchome) czy też różnorodne aparaty stałe z zastosowaniem mikroimplantów (TADS) jako zakotwienia bezpośredniego. W każdym aspekcie pracy zawodowej staram się dążyć do perfekcji stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Najwyżej cenię możliwość zdobywania wiedzy i rozwoju. Przywiązuję dużą uwagę do szczegółów na każdym etapie leczenia i komunikacji z Pacjentem. Wierzę, ze ma to istotny wpływ na efekty leczenia oraz satysfakcję Pacjenta, która jest moim nadrzędnym celem.

Zajmuję się kompleksowym leczeniem ortodontycznym, a także stomatologią estetyczną. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO) oraz Amerykańskiego Stowarzyszenia International Association for Orthodontics (IAO).